Obdarujte svojich blízkych

Každý máme nejakú tú babku, dedka či tatina, ktorý nikdy nič nechcú, nepotrebujú a vymyslieť im vhodný darček býva priam hotová veda.

Alebo nás už tradične čakajú Vianočné návštevy u partnerovej rodiny a priateľov, kam sa nepatrí prísť s prázdnymi rukami no nevieme sa im úplne trafiť do vkusu?

Med je veľmi efektným a praktickým darom. Vyjadruje našu úctu, lásku, záujem a vôľu darovať našim blízky kúsok tekutého zdravia.

Vianočný medový balíček s medovinou
Vianočný stôl s medom

Náš med na Váš Vianočný stôl

Pečenie medovníkov, popíjanie medoviny či horských čajov a vianočné oblátky s medom už tradične patria k Vianociam. Chceme pre svojich blízkych len to najlepšie a aký med na Vianočný stôl môže byť lepší ako ten priamo od včelára?

Poďakujte sa svojim zamestnancom a obchodným partnerom

Chcete sa poďakovať svojim zamestnancom za ich celoročnú usilovnú prácu a partnerom za korektné vzťahy a úspešnú spoluprácu? Vyjadrite svoju vďaku, rešpekt a záujem prostredníctvom efektného daru. Medové balíčky malé či veľké Vám vyskladáme na mieru podľa Vašej potreby.

Vianočný medový balíček s medovinou
Vlastne vianocne visacky

Vlastné visačky

Medové balíčky so špeciálnym prianím a s logom Vašej firmy? To vieme poľahky zariadiť. Na medové balíčky Vám vyrobíme visačky na mieru podľa Vášho želania.

Chcete aj vy med na Vašom vianočnom stole?

Vyberte si z našej ponuky, alebo nás kontaktujte a vypracujeme Vám ponuku na mieru

Kontaktujte nás